Selectează o Pagină

„Ați avut parte de o vară de neuitat alături de voluntarii internaționali din cadrul programului DISCOVER Summer? AIESEC Oradea nu a uitat de voi chiar dacă iarna ne îmbrățișează în curând cu frigul ei.  DISCOVER Winter revine în Oradea, începând din luna Decembrie! Sunteți pregătiți?  Dacă da, înscrieți-vă atât telefonic cât și în cadrul școlii voastre.

Pentru mai multe informații nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: 0754 676 485- Georgiana Cojocaru, responsabil înscrieri.”

PROIECTUL INTERNAÈšIONAL DISCOVER
Sediul: LICEUL GRECO-CATOLIC „IULIU MANIU” ORADEA; 
Grupul țintă: elevii claselor V-VIII
 
Deschidrea oficială a proiectului: 5 decembrie 2016, ora 17, în sala festivă a liceului

Responsabili de proiect: prof. Rodica Elena MUREȘAN- director adjunct și prof. pr. Alexandru DRAGOȘ- director