Selectează o Pagină

Clasa a III-a ,,B”, Clasa lui Baloo, alături de părinții noștri implicați și nu în ultimul rând, doamnele învățătoare, Mălan Diana și Gaspar Eva Monika, cu acest prilej dorim să vă transmitem urările noastre care vin dintr-o inimă pură și inocentă de copil.

     Urări care chiar dacă nu țin locul activităților noastre frumoase și păstrătoare de datini precum ,,Colindul Moșilor”, dar poate într-o oarecare măsură pot umple golul provocat de această perioadă care aduce multe provocări.   

     Noi însă ne-am decis să înfruntăm provocările și să vă luminăm sufletele cu aceste mici momente, daruri însuflețite, care chiar dacă nu sunt făcute ,,din casă-n casă”, dar sperăm să vă readucă în spiritul sărbătorilor de iarnă, atât de mult așteptate.

                                      Sărbători binecuvântate tuturor!

Accesând linkul, puteți să vizionați momentele elevilor clasei a III-a ,,B”, deschizători de noi tradiții, digitale de această dată, și adevărați luptători!   

 https://padlet.com/doamnamonica/6ouv9a73e7xuaa72