Selectează o Pagină

În perioada 26-27 noiembrie, 2022, noi, elevii clasei a XII-a B am mers într-o excursie în Bălnaca, Șuncuiuș, excursie plină de râsete, distracție, mâncare bună și peisaje deosebite.  Excursia a fost organizată de către dna dirigintă, Iftimiciuc Dorina și de către colega noastră, Maria Groze.

Ca reprezentantă a clasei pot spune că excursia ne-a adus multă bucurie tuturor, mai ales că este ultimul an pe care îl petrecem ca și clasă. Am putut respira aer curat, face drumeții, vedea frumusețiile Șuncuiușului, dar și crea amintiri speciale împreună cu doamna dirigintă. Suntem fericiți că avem astfel de amintiri cu care ne vom încheia cei patru ani de liceu, ani care simbolizează experiența unică de a crește împreună și de a forma prietenii frumoase.

 

Autor: elev Tule Nicole, clasa XII B